Jak se k nám dostanete

     
Naše zařízení najdete na adrese:

Na Petynce 151/90, 169 00 Praha 6 – Střešovice, vchod z ulice Pod Andělkou 1.

autem

směr od Ústřední vojenské nemocnice: podél hlavního vchodu ÚVN, po 100 m vlevo ulice Na Bateriích, po 500 m na Náměstí Před Bateriemi vpravo, 200 m sjezd ulicí Pod Andělkou, parkování v místě

směr z Patočkovy ulice: od vozovny Střešovice 500 m rovně ke Strahovskému tunelu, před tunelem vpravo souběžná ulice Na Petynce, 300 m rovně směr z Břevnova: po Bělohorské ulici rovně, ulice Patočkova, po 500 m na čtvrtém semaforu odbočka vlevo do Radimovy ulice, po 50 m odbočka vpravo do ulice Na Zástřelu, po 50 m vpravo ulice Na Petynce. Doporučujeme nastavit do navigace cíl cesty: Pod Andělkou 1, Praha 6

Dovolujeme si Vám připomenout, že v blízkém okolí Hnízda zdraví se změnily parkovací podmínky. Pokud si přejete zaparkovat přímo v ulici Pod Andělkou či Na Petynce, kde se nyní nově nachází modrá parkovací zóna, je nutno za místo zaplatit pomocí virtuálních parkovacích hodin na adrese: https://ke-utc.appspot.com/static/select.html?label=PRAHA . Cena jedné hodiny je 40 Kč.

Nejbližší možnosti bez parkovacích zón jsou např. náměstí Před Bateriemi nebo ulice Sibeliova - viz https://mapy.cz.

V této souvislosti Vás laskavě žádáme, abyste počítali s takovou časovou rezervou, která Vám umožní zaparkovat a včas se dostavit na své objednané terapie a konzultace.

Děkujeme.
MHD

Metrem “A” do stanice Dejvická, z nástupiště vystoupat pevným schodištěm (ne eskalátory) směr Vítězné náměstí a použít výstup vpravo - výstup Tramvaje směr Hradčanská (nenastoupit do tramvaje). Pokračovat po chodníku ve směru chůze cca 50 m a poté se dát vpravo ulicí Svatovítská mírně do kopce a ujít cca 250m pěšky na zastávku "Kafkova - pouze pro BUS". Z této zastávky jet autobusem linka č.180 (viz jízdní řád http://jrportal.dpp.cz/jrportal/LineList.aspx?t=3&mi=5&n=2) do zastávky Kajetánka.
Vystoupit na zastávce Kajetánka, projít napříč malým parčíkem a vydat se nahoru do kopce ulicí Na Zástřelu (po levé straně cukrárna a po pravé ruce studentské koleje Kajetánka), na konci ulice tj. na křižovatce tvaru T se dát doprava ulicí Na Petynce 151/90 a zahnout vlevo do ulice Pod Andělkou, kde je vchod do ordinace.